Indiana 988

جعبه ابزار منابع

با توسعه آگاهی درباره 988، به مردم ایندیانا کمک کنید

برای همه ما بسیار مهم است که پیام خط نجات خودکشی و بحران 988 را در سرتاسر تمام 92 کانتی ایالت ایندیانا به گوش همه برسانیم. ما موارد زیر را توسعه داده و آماده کرده‌ایم تا بتوانید از آنها جهت ترویج پیام 988 در بین دوستان، خانواده، اعضا و ذینفعان‌تان استفاده کنید. محتوا و پیام‌های زیر جهت دانلود و استفاده در دسترس شما هستند تا این پیام مهم را انتشار دهید. برای کمک به افزایش آگاهی در سراسر ایالت، کافی است قالب‌های ایمیل، پیام‌های متنی و گرافیک‌ها را کپی کرده و جاگذاری کنید. هر چند مدت به این صفحه سر بزنید چون محتوا و مطالب جدید به طور مداوم تولید می‌شوند. 

برای اطلاع از منابع ملی، لطفاً به جعبه ابزار SAMHSA مراجعه کنید.

کپی ایمیل

کپی متن زیر را می‌توانید در ایمیل استفاده کنید تا به مردم ایندیانا درباره خط نجات 988 اطلاع‌رسانی کنید.

موضوع: کمک به گسترش آگاهی درباره خط نجات خودکشی و بحران 988

[نام] عزیز،

988 مسیری است رو به جلو. این تلفن مانند فردی است که شما را درک می‌کند و بدون قضاوت، حمایتی را که به آن نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد. تمام چیزی است که به آن نیاز دارید، در زمانی که به آن نیاز دارید.

988 ارتباطی مستقیم با مراقبت و حمایت دلسوزانه و در دسترس برای هر کسی فراهم می‌کند که پریشانی مرتبط با سلامت روان را تجربه می‌کند، چه این مشکل، افکاری در مورد خودکشی، چه بحران سلامت روان یا استفاده از مواد مخدر یا هر نوع مشکل عاطفی دیگر باشد.

برای کمک به گسترش آگاهی از خط نجات خودکشی و بحران 988، اداره خانواده و خدمات اجتماعی مجموعه‌ای مطالب را تدوین کرده است. این موارد از اینجا قابل دسترس هستند.

اگر شما یا فردی که می‌شناسید در حال تجربه بحران مرتبط با سلامت روان یا مصرف مواد مخدر است، امیدواری و کمک در دسترس است. جهت دسترسی به خط نجات خودکشی و بحران و صحبت با یک متخصص مجرب بحران به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته با تلفن 988 تماس گرفته یا به آن پیامک ارسال کنید.

سپاسگزاریم!

کپی پیام متنی

کپی متن زیر را می‌توانید در پیام متنی استفاده کنید تا به مردم ایندیانا درباره خط نجات 988 اطلاع‌رسانی کنید.

اگر شما یا یکی از کسانی که می‌شناسید، در حال حاضر افکار خودکشی یا بحران سلامت روان یا مصرف مواد مخدر را تجربه می‌کند، جهت دسترسی به خط نجات خودکشی و بحران و صحبت کردن با یک متخصص مجرب بحران، لطفاً با 988 تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید. 988 مسیری است رو به جلو و حمایتی بدون قضاوت که به آن نیاز دارید، در زمانی که به آن نیاز دارید.

کپی شبکه‌های اجتماعی

از کپی متن زیر جهت قرار گرفتن در کنار اشکال گرافیکی در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.

گزینه 2

988 چیست؟

988 چیزی بیش از یک شماره است که به خاطر سپردنش آسان است. این تلفن، ارتباطی مستقیم با مراقبت و حمایت دلسوزانه و در دسترس برای هر کسی فراهم می‌کند که پریشانی مرتبط با سلامت روان را تجربه می‌کند، چه این مشکل، افکاری در مورد خودکشی، چه اضطراب، افسردگی، بحران استفاده از مواد مخدر یا هر نوع مشکل عاطفی دیگر باشد.

گزینه 1

988 چیست؟

988 مسیری است رو به جلو. یک گوش شنوا. شروع کمک گرفتن. کسی که شما را می‌فهمد. تمام چیزی است که به آن نیاز دارید، زمانی که نمی‌دانید به چه چیزی نیاز دارید. اگر شما یا فردی که می‌شناسید در حال تجربه یک بحران مرتبط با سلامت روان است، با خط نجات خودکشی و بحران 988، تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید.

گرافیک‌ها: ‎1080 x 1920

گرافیک‌های شبکه‌های اجتماعی زیر به بهترین شکل به عنوان استوری در اینستاگرام یا فیسبوک استفاده می‌شوند. برای ذخیره تصاویر زیر در رایانه خود، روی آن راست کلیک (یا در رایانه‌های مک، ‏Control+کلیک) کنید.

گرافیک‌ها: ‎1080 x 1080

گرافیک‌های شبکه‌های اجتماعی زیر به بهترین شکل در اینستاگرام یا فیسبوک استفاده می‌شوند. برای ذخیره تصاویر زیر در رایانه خود، روی آن راست کلیک (یا در رایانه‌های مک، ‏Control+کلیک) کنید.

گرافیک‌ها: ‎1200 x 675

گرافیک‌های شبکه‌های اجتماعی زیر به بهترین شکل در توئیتر استفاده می‌شوند. برای ذخیره تصاویر زیر در رایانه خود، روی آن راست کلیک (یا در رایانه‌های مک، ‏Control+کلیک) کنید.

پوسترهای قابل چاپ

گزینه های پوستر و آگهی زیر برای چاپ و اشتراک گذاری برای شما ایجاد شده است. برای دانلود نسخه PDF صفحات روی تصویر زیر کلیک کنید.

همین حالا کمک بگیرید.

اگر شما یا یکی از کسانی که می‌شناسید، در حال حاضر افکار خودکشی یا بحران سلامت روان یا مصرف مواد مخدر را تجربه می‌کند، جهت دسترسی به خط نجات خودکشی و بحران و صحبت کردن با یک متخصص مجرب بحران به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، لطفاً با 988 تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید.